Smartbandy

INTELIGENTNA OPASKA – SMARTBAND

Szukasz lekkiego i taniego urządzenia, które pomoże Ci w mierzeniu wyników Twoich aktywności fizycznych? Przyda Ci się inteligentna opaska – smartband, częściej nazywane są takie urządzenia, ma wszystko, czego potrzebujesz do swoich treningów.  

OPASKA SMARTBAND A SMARTWATCH

Czym różni się inteligentna opaska (smartband) od inteligentnego zegarka (smartwatcha)? Wiele zależy od modelu, który wybierzemy. Przyjmuje się, że o ile smartwatch jest urządzeniem, które może sprawdzić się zarówno u zwykłych użytkowników, przedsiębiorców potrzebujących szybkiego dostępu do e-maila, jak i osób uprawiających sport, tak smartband jest urządzeniem przeznaczonym typowo do mierzenia wyników aktywności. 

Co jeszcze oferuje smartband? Opaska posiada krokomierz, wyświetla aktualną godzinę i pozwala sprawdzić tętno użytkownika. Często urządzenia te posiadają funkcję monitoringu snu. Dzięki temu możesz sprawdzić, jak długo śpisz, ile trwają u Ciebie poszczególne fazy snu. Do tego wszystkiego podpowiada, jak poprawić jakość swojego drzemania!

Co najważniejsze, opaski potrafią się między sobą znacząco różnić. Część posiada – podobnie jak smartwatche – własny moduł GPS, dzięki czemu można mierzyć wyniki aktywności bez konieczności noszenia ze sobą smartfona. Inne natomiast wymagają stałego połączenia Bluetooth z telefonem.  

NAJLEPSZE SMARTBANDY – SPRAWDŹ OFERTĘ

To, co łączy wszystkie najlepsze smartbandy na rynku, to rozbudowane aplikacje na smartfona, które zapisują dane z opaski. To tam skrywa się cała prawda na temat naszej aktywności. Znaczna część aplikacji pozwala na przejrzenie statystyk z danego okresu, wyciąganie średniej oraz sprawdzanie, co należy jeszcze poprawić.

To czym się kierować, aby znaleźć najlepsze smartbandy dla Ciebie? Odpowiedź na to pytanie nie jest tak oczywiste, bo wszystko zależy od Twoich potrzeb. Sprawdź funkcje danych modeli, a tym samym przekonasz się, które urządzenia najbardziej przypadną Ci do gustu. 

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepsze smartbandy? Już teraz sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego!